Domki nad Krzyworzeką, Dobczyce, Polònia
Casa de vacances a Dobczyce, Polònia

Domki nad Krzyworzeką

Located 16 km from Wieliczka Salt Mine, Domki nad Krzyworzeką offers accommodation with a balcony, as well as a garden.

9,4Fantàstic · 26 ressenyesDobczyce, PolòniaA 2,1 km del centre de Dobczyce
  • Fins a 4 persones
  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
01 / 08
Domki nad Krzyworzeką, Dobczyce, Polònia – foto 3

Benvinguts a

Domki nad Krzyworzeką

Located 16 km from Wieliczka Salt Mine, Domki nad Krzyworzeką offers accommodation with a balcony, as well as a garden. There is a private entrance at the holiday home for the convenience of those who stay. The holiday home provides rooms with air conditioning, free private parking and free WiFi.

The holiday home provides guests with a terrace, garden views, a seating area, a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven, and a private bathroom with walk-in shower and a hair dryer. A fridge, a stovetop and kitchenware are also provided, as well as a coffee machine and a kettle. The units include a desk.

Guests can relax near the outdoor fireplace at the holiday home.

Schindler Factory Museum is 27 km from the holiday home, while Salt Mine in Bochnia is 28 km away. John Paul II International Kraków–Balice Airport is 43 km from the property.

  • Ubicació perfecta: els clients recents l'han destacat (8,8)
  • Hi ha aparcament privat gratis a l'allotjament
Entrada
De 14:00 a 23:30
Sortida
De 06:00 a 11:00

Allotjament

Habitacions i suites

Tria entre 4 tipus d'habitació a Domki nad Krzyworzeką.

Casa 1 Habitació a Domki nad Krzyworzeką

Casa 1 Habitació

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible holiday home features a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit offers 2 beds.

  • Cuina
  • Rentadora
  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Endoll a prop del llit
  • Escriptori
  • +20 més
Casa 1 Habitació a Domki nad Krzyworzeką

Casa 1 Habitació

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible holiday home has a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit has 2 beds.

  • Cuina
  • Rentadora
  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Endoll a prop del llit
  • Escriptori
  • +20 més
Casa 1 Habitació a Domki nad Krzyworzeką

Casa 1 Habitació

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible holiday home features a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit offers 2 beds.

  • Cuina
  • Rentadora
  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Endoll a prop del llit
  • Escriptori
  • +20 més
Casa 1 Habitació a Domki nad Krzyworzeką

Casa 1 Habitació

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible holiday home has a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit has 2 beds.

  • Cuina
  • Rentadora
  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Endoll a prop del llit
  • Escriptori
  • +20 més

Serveis

Tot el que necessites

Instal·lacions pensades per a una estada còmoda i sense preocupacions.

  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
  • Habitacions per a no fumadors

Totes les instal·lacions

Pàrquing

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Internet

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

Cuina

  • Taula de menjador
  • Cafetera
  • Fogons
  • Forn
  • Estris de cuina
  • Bullidora elèctrica
  • Cuina
  • Rentadora
  • Rentaplats
  • Nevera
  • Zona de cuina

Habitació

  • Armari

Bany

  • Paper de vàter
  • Banyera o dutxa
  • Bany privat
  • Assecador
  • Dutxa

Zona d'estar

  • Zona de menjador
  • Sofà
  • Zona d'estar
  • Escriptori

Equipament audiovisual i tecnològic

  • TV de pantalla plana
  • TV

Equipament de l'habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Penjador de roba
  • Entrada privada
  • Planxa

Animals

L'allotjament accepta animals. No comporten cap suplement.

Accessibilitat

  • Unitat totalment accessible amb cadira de rodes
  • Unitat sencera a la planta baixa

Exterior

  • Llar de foc exterior
  • Balcó
  • Terrassa
  • Jardí

Vistes i exteriors

  • Vista al jardí
  • Vista

Característiques de l'edifici

  • Independent

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura
  • Registre d'entrada o sortida exprés

Altres

  • Aire condicionat
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors

La teva escapada t'espera

Sent-te com a casa

Relaxa't amb tota comoditat i descobreix tot el que t'ofereix Dobczyce.

Consulta la disponibilitat

Ubicació

Com arribar-hi

A les parelles els ha agradat especialment la ubicació - li han posat un 9,1 per a viatges de 2 persones.

Adreça

Marwin 38, 32-410 Dobczyce, Polònia

Distància

A 2,1 km de Dobczyce

Entrada de 14:00 a 23:30

Sortida de 06:00 a 11:00

Què hi ha a prop

Què hi ha a prop?

  • Synagoga14 km
  • Zespół Dworski14 km
  • Dwór Dolnowiejski14 km
  • Sukiennice14 km
  • Budynek Nadszybia Górsko16 km
  • Planty16 km
  • Zespół Zamku Żupnego16 km
  • Tężnia Solankowa16 km
  • Mina de sal de Wieliczka16 km
  • Dom Salinarny16 km

Restaurants i cafeteries

  • Cafeteria o barwildbean cafe1,6 km
  • RestaurantRucola Caffe1,9 km
  • RestaurantNienażarty Bistro2,1 km

Transport públic

  • TrenWieliczka Rynek-Kopalnia16 km
  • TrenWieliczka Train Station16 km

Aeroports més propers

  • Aeroport internacional de Cracòvia - Balice Joan Pau II42 km

Distàncies estimades més curtes a peu o en cotxe. Les distàncies reals poden variar.

Bo de saber

Normes de la casa

Normes i informació pràctica per a la teva estada a Domki nad Krzyworzeką.

Entrada

De les 14:00 a les 23:30

Cal que facis saber a l'allotjament a quina hora arribaràs amb antelació.

Sortida

De les 6:00 a les 11:00

Condicions en cas de danys

Si causes danys a l'allotjament durant l'estada, et podrien demanar de pagar fins a un màxim de 400 zł després de l'estada (d'acord amb les condicions en cas de danys d'aquest allotjament).

Llits per als nens

Condicions d'estades amb nens

S'hi poden allotjar nens de totes les edats.

Condicions dels bressols i llits supletoris

En aquest allotjament no hi ha bressols ni llits supletoris.

No hi ha restricció d'edat

No hi ha edat mínima per fer el check-in

Fumar

No es pot fumar.

Festes

No s'hi poden celebrar festes o esdeveniments

Animals

Gratis!

L'allotjament accepta animals. No comporten cap suplement.

Idiomes que es parlen

anglès i polonès

La lletra petita

  • Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars.
  • Si causes danys a l'allotjament durant l'estada, et podrien demanar de pagar fins a un màxim de 400 zł després de l'estada (d'acord amb les condicions en cas de danys d'aquest allotjament).
  • Si t'allotges amb nens, has de tenir en compte que l'allotjament està obligat legalment a seguir els estàndards de protecció de menors i a determinar-ne la identitat i la relació que tenen amb els adults amb qui s'allotgen.

FAQ

Preguntes freqüents

Tot el que vulguis saber sobre l'estada a Domki nad Krzyworzeką.

Quin tipus d'esmorzar se serveix a Domki nad Krzyworzeką?+

No hi ha informació sobre l'esmorzar a Domki nad Krzyworzeką. Consulta-ho directament amb l'allotjament.

Quin tipus d'habitació puc reservar a Domki nad Krzyworzeką?+

A Domki nad Krzyworzeką hi ha aquests tipus d'habitació: Casa 1 Habitació; Casa 1 Habitació; Casa 1 Habitació; Casa 1 Habitació.

Quants hostes poden allotjar-se a Domki nad Krzyworzeką?+

A Domki nad Krzyworzeką, el tipus d'habitació més gran té capacitat per a un màxim de 4 persones.

Quins són els horaris d'entrada i sortida a Domki nad Krzyworzeką?+

Entrada: De 14:00 a 23:30. Sortida: De 06:00 a 11:00.

Hi ha aparcament a Domki nad Krzyworzeką?+

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Hi ha Wi-Fi a Domki nad Krzyworzeką?+

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

S'admeten animals de companyia a Domki nad Krzyworzeką?+

Gratis! L'allotjament accepta animals. No comporten cap suplement.

Quant costa allotjar-se a Domki nad Krzyworzeką?+

Els preus a Domki nad Krzyworzeką varien segons les dates i l'habitació que triïs. Consulta les tarifes actuals a l'anunci de més amunt.

Hi ha restaurant a Domki nad Krzyworzeką?+

Domki nad Krzyworzeką no indica que tingui restaurant propi. Pot ser que hi hagi opcions per menjar a prop, a Dobczyce.

Quins serveis ofereix Domki nad Krzyworzeką?+

Domki nad Krzyworzeką ofereix aparcament gratis, terrassa, jardí i vista al jardí.

A quina distància és Domki nad Krzyworzeką del centre de Dobczyce?+

Domki nad Krzyworzeką es troba a 2,1 km de Dobczyce.

Quins idiomes es parlen a Domki nad Krzyworzeką?+

A Domki nad Krzyworzeką, el personal parla anglès i polonès.

Ressenyes dels clients

Què diuen els nostres clients

9,4

Segons 26 ressenyes de clients

Personal
9,8 sobre 10
Instal·lacions
9,1 sobre 10
Neteja
10,0 sobre 10
Confort
9,9 sobre 10
Relació qualitat-preu
9,4 sobre 10
Situació
8,8 sobre 10
WiFi gratuïta
10,0 sobre 10

“Piękne domki i wspaniały oraz pomocny właściciel. Dziękuję za udany wyjazd!”

S
SebastianPolònia
Grup d'amics · setembre del 2026

“Polecam na 3 dni. - Super domek z klimatyzacją.Lodòwka,zmywarka,pralka w środku.Trochę na odludziu,ale jak ktoś ma samochód czy rower to fajna miejscówka.Bardzo dobry kontakt z właścicielem, były problemy z wejściem na kod do domku,ale po 15 minutach wszystko załatwione i można było wypoczywać.”

M
MariuszPolònia
Persona que viatja sola · agost del 2026

“Good place”

R
RavidIsrael
Grup d'amics · juny del 2026

“Super klimat. Cisza i spokój. Bardzo ładny wystrój. Znalazłam wszystko czego potrzebowałam na taki wypad.”

E
EwaPolònia
Persona que viatja sola · juny del 2026

“bardzo przytulny domek, wszystko co potrzebne pod ręką. Piękny widok z okien, dużo spokoju. Polecam serdecznie”

A
AniaPolònia
Parella · maig del 2026

“Cisza spokój, super kontakt z wynajmującym. Domek czysty. Same plusy. Gorąco polecam”

W
WeronikaPolònia
Grup d'amics · abril del 2026

“Pobyt był wyjątkowo udany — komfortowy domek w pięknej okolicy, świetnie wyposażony i z bardzo dobry”

V
VadymPolònia
Persona que viatja sola · desembre del 2025

“Nocleg weselny.”

M
MajkowskaPolònia
Parella · octubre del 2025

El teu viatge comença aquí

Planifica la teva estada

Viu l'encant de Domki nad Krzyworzeką. Aconsegueix el millor preu i gaudeix d'una estada inoblidable.

Reserva ara

Millor preu garantit